Yazar Ol Para Kazan

Yazar Ol Para Kazan

Yazar Ol Para Kazan Yazarımız Olmak istermisiniz Makale yazarak para kazanma
Yazar Ol Para Kazan Yazarımız Olmak istermisiniz

Merhaba Nettesosyal Takipçileri Sizlere boş zamanınızda bizimle beraber çalışma fırsatı veriyoruz. Sizde Gördüğünüz Duyduğunuz takip ettiğiniz diğer sitelerden ilginç haberleri kendi kaleminizide katarak bizimle beraber çalışmak ister misiniz ?

Yaptığınız işten keyif alacağınızdan emin olun insanların sizin yazdığınız paylaşımınızın okuması sizi takip etmesi güzel bir duygudur. iyi güzel diyorsunda sen bize paradan haber ver dediğinizi duyar gibiyim.

Paradamı Kazanmak İstiyorsunuz 

Sitemizde Makale Yazarak para kazanmak mümkün arkadaşlar. Şimdi Biraz Detaylara Geçiyorum. Sayfanın Alt kısmına ekleyeceğim İletişim Formunu Doldurun direk bana mail gelecek size Editör paneli ile ilgili kısa bir eğitim verdikten sonra sadece yazar editör ekibimizin olduğu whatsapp grubumuza ekliyoruz hem birbirimiz ile iletişim halinde yardımlaşarak bilgi paylaşımı yaparak güncel içerik ilgi çekici içerikleri takip ediyoruz Makalelerimizi yazıyoruz günün her saatinde çalışıp makale haber paylaşabilirsiniz.

Makale Puan sizin kazancınızı belirleyecek.

Ben Yazar Arkadaşlarıma istek makale paylaşımı duyuru olarak yayınladığımda konuya göre belirleyecem EN AZ 300 kelimelik ve resim olma şartı ile makale başı 2 TL kazanacaksınız.

1000 Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 5 TL
10000 Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 25 TL
100000 Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 100 TL

Ve bir makaldenizden en fazla 100 TL kazanabilirsiniz.


Herhangi Katagorilerimize göre ilgi alanlarınıza göre sizin belirlediğiniz Haber , Teknoloji Haberleri , İlginç İçerikler, Sağlık kişisel haberler ve aklınıza ne gelirse yazacağınız makalelerden kopyala yapıştır yapmadan resim ekleyerek yazacağınız makalelerden 0.30 Kr. alacaksınız. Kopyala yapıştır yapmadan dediğimi biraz açmak gerekirse diğer tüm blog içerik haber sitelerini takip edecez illaki oradaki haberleri okuyup içindeki kısmı kendi kalemimizi katarak değiştiricez yani google bizi kopyala yapıştır algılamayacak şekilde değiştirmemiz gerekiyor bu haberleriniz yazılarınız geçerli olucaktır.

1000 Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 1 TL
10000 Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 10 TL
100000
Hit Aldığında Makale başına paylaştığınız makaleden 50 TL

kazanacaksınız ve o makaleden en fazla kazancınız 50 TL ile sınırlı olucaktır.


şunu belirtmek istiyorum 1 yazı ekleme zorunluluğu yok. Örneğin sitemize Her gün 1 yazı eklediniz. 1 ay sonra 30 yazı eklemiş oldunuz. Herhangi bir blogda 30 yazı size beş kuruş kazandırmaz. 300 yazınız olduğu zaman, SEO nuz iyiyse 20-30$ anca kazanırsınız. Ancak bu 30 yazınız size şartları sağladığınızda 100×30= 3000 TL kazandırmış olacak.
Başlangıç olarak küçük bir rakam gibi görünse de matematiksel olarak çok güzel paralar kazanmanız mümkün.

Size sayaç kullanıcı adı ve şifresi ulaştıracağız. Herhangi bir arama motoru üzerinden, facebooktan veya twitterdan gelen hitler geçerli, yönlendirme yada oto-hit sitelerinden gelen hitler geçersiz sayılacak.

ÖDEMEYİ NASIL ALACAĞIM?

Ödeme sistemimizi 2 koldan yürütüyoruz. İsteyen cepTL (kontör) olarak ödemesini alır, isteyen banka hesabına EFT olarak alır.

Ancak ödemenizi kesintisiz olarak alabilmeniz için öncelikle bize kazandırmış olmanız gerekir. Bunun için de küçük ücretleri yatıramayız. 1 aylık döngü sonundaki kazancınız 25TL ve üzeriyse banka hesabınıza ödeme yapılır. 25TLnin altındaysa kazancınız bekletilir ve bir sonraki ay 25TL’ye ulaşması beklenir. Her 25 TL lik kazancınız ay sonunda banka hesaplarına aktarılır.

Ödemenizi kontör ile alacaksanız her 25TL lik kazancınız 20 cep lirası olarak cep telefonunuza gönderilir.

LİMİTLER ARTIRILACAK MI?

Sistem oturduğu zaman (sitemizin de kazançları arttığı zaman) kazanacağınız ücretler artırılacak, daha az tıklamayla daha çok para kazanabileceksiniz. Hatta zaman zaman yapılan çekilişlerle ücretsiz kontör kazanabileceksiniz. Ancak bunların gerçekleşmesi için sitemizin biraz daha gelişmesi gerekiyor. Yazar sayımız belirlediğimiz limite ulaştığında yeni yazar almayı durduracağız. Bu sayede ücretlerinizi aksama olmadan ödeyebileceğiz. Bu kazanç fırsatından yararlanmak için hemen aşağıdaki formu doldurun

Unutmayın; sitemiz geliştikçe kazanç sistemi de gelişecek ve sadece yazı yazarak sürekli bir döngüyle para kazanabileceksiniz.

KURALLAR:

Yazılarınızın olmazsa olmaz bazı kurallara uyması gerekiyor:

1- Yazılarınız KESİNLİKLE yetişkinlere yönelik içerikte olmamalı. Yani +18 içerikler kesinlikle silinecek ve +18 içerik yayınlayan yazarın üyeliği de banlanacaktır.

2- Yazılarınız uygun kategoride olmalıdır. Alakasız kategoriye eklenen yazılardan para kazanamazsınız.

3- Yazınızla alakalı 1 adet resim de yüklemelisiniz. Bu sayede tasarımımızda yazınız rastgele yazılar bölümünde ve benzer yazılar bölümünde daha çok dikkat çeker, daha şık durur hatta google görseller üzerinden bile ziyaretçi çekebilirsiniz. Ancak bu resimler üzerinde başka sitelerin fligranı olmamalıdır.

4- Yazılarınız özgün olmalı, kopyala yapıştır yapılmamalı. Bu tür yazılar tespit edildiğinde silinecek ve silinene kadar kazanılan hitleriniz de boşa gitmiş olacak. Kopyala-Yapıştır yazılar sitemize zarar verdiğinden 3 kez bu şekilde yazısı silinen yazarların üyeliği banlanacaktır.

5- Yazınız içinde link veya reklam barındırırsa o yazıdan kazanacağınız ücret düşer. İçerisinde bu tür linkler veya bannerler olan yazılardan kazancınız 1000 hit 0,30 TL olarak hesaplanacak.

6- Yazı başına kazandığınız tutar 100TL veye 50 TL olduğu zaman o yazıdan artık para kazanamayacaksınız. Bunun sebebi eskimiş yazılardan bizim de kazanamayışımız ve işimizin gerçekler üzerine kurulu olmasıdır.

7- Kazanç Sistemimizin para kazanma yöntemi değiştirilebilir, ücretlerde genel site kazancına göre değişiklik yapılabilir. Ancak ay sonunda hak edilen kazançlarınız hak ettiğiniz sistem üzerinden ödeme yapılarak mağdur olmamanız sağlanmış olur.

8- Kural ihlali yapan yazarlar uyarılırlar, kural ihlali devam ederse üyeliği tamamen silinir.

9- Eski yazılarını silen yazarlar 1 kez uyarılır, 2. kez silen yazarlar uyarılmaksızın banlanır.

10- Kendine ait sitesi yada blogu olan yazarlarımız sitelerinin reklamlarını yazı ekleme karşılığında yayınlatabilirler.

 

[userpro template=register]

Kayıt başvurusu oluşturduktan sonra yönetici onayından geçip artık editörümüz olarak ve ortağımız olarak yazı içerik girmeye başlayabilirsiniz.

Panele Giriş : https://nettesosyal.com/wp-admin/

Not: Üyeliğinizi 12 Saat içerisinde onaylanmaktadır. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp Yazar Grup linkimiz :  https://chat.whatsapp.com/ABHlaQQ9CEq140ASvk1ScS

Başa dön tuşu