Wordpress Blog Site Paketleri

Wordpress Blog Site Paketleri

blog yaptır site yaptır
Nettesosyal siten olsun blog olsun

Merhaba arkadaşlar profesyonel olarak hizmetimize başlamış bulunmaktayız. Bir Blogum olsun blog yazmak istiyorum veya bir wordpress sitem olsun boş zamanımda içerik paylaşmak istiyorum düşünüyorsan ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsan ayrıca öğrenmek öğretilmekte istiyorsan tam yerindesiniz.

Biz Sitenizi Tasarımı ve Teknik kısımları halledelim. Siz Yazılarınızı yazın.

WordPress Blog Site Paketleri

 

[rpt name=”wordpress-site-tasarim”]

En Güvenilir Bir şekilde Sitemizden Satın Alma işlemini Yapabilirsiniz Hiçbir Kart Bilgilerini Sitemizde Tutmamaktayız Shopier Çözüm Ortağı ile Entegre Çalışmaktayız.

Blog Site Wordpress Paketleri mutlu alışveriş mutlu blog yönetimi
  • Satın almadan önce aklınıza takılan sorular ve diğer istekleriniz için bize İLETİŞİM sayfasından ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
  • Ücretsiz Paket ile ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.
  • Paket ücretlerine 1 yıllık her şey dahildir. 1 yıl sonunda  Bütçeye Uygun paketine alan adı ve barındırma (350 TL), Profesyonel paketine ise alan adı, barındırma ve diğer pro hizmetler (1500 TL) için ödeme yapılacaktır. Aşağıdaki butonlardan seçim yapıp yıllık ödemenizi yapabilirsiniz
  • Aylık olarak bakım ve teknik destek talepleri için hizmet ücreti 150 TL‘dir. Bu hizmeti hali hazırda kurulu blog siteleriniz için de satın alabilirsiniz. Satın almak için aşağıdaki Satın Al butonunu tıklayarak ödeme yapabilirsiniz.
Başa dön tuşu