Kullanım Koşulları

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kullanım Koşulları

Nettesosyal kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

NetteSosyal.Com adresinde yer alan Platform içerikler bizzat benim tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde Kullanım Koşulları ve detaylarını kabul etmiş sayılır.

Yazılar

NetteSosyal.Com; WordPress, sosyal medya, Google, teknoloji, yazılım, mobil ve dijital pazarlama üzerine kişisel tecrübelerin, haberlerin, makalelerin ve içeriklerin bulunduğu bir blog sitesidir. İçeriğinde yer alan yazıların bir kısmının ticari özelliği bulunabilir.

NetteSosyal.Com’da yer alan içerikler önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından kaldırılabilir. Bu durumlardan ötürü oluşacak olumsuzluklardan NetteSosyal.Com sorumlu değildir.

NetteSosyal.Com sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten NetteSosyal.Com sorumlu değildir.

Görsel Materyaller

NetteSosyal.Com‘da kullanılan fotoğraf ve görseller ticari amaç güdebilir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talep etmesi durumunda, NetteSosyal.Com ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.

Dış Bağlantılar

NetteSosyal.Com‘da bulunan dış bağlantı linkleri blog sahibi tarafından yerleştirilmiş olup, tıklanması durumunda sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Yer alan linklerde bulunan içeriklerin doğruluğu veya işlevselliği ile ilgili olarak, sorumluluk NetteSosyal.Com‘a ait değildir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen kendilerinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

Yorum Yapma Hakkı

NetteSosyal’de yer alan içeriklere kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır.

NetteSosyal’de yer alan içeriklere yapılan yorumlardan ötürü site sahibi sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda NetteSosyal.Com bu yorumları silme, yayınlamama, kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar etme hakkına sahiptir.

İçerik Kullanımı

NetteSosyal.Com tarafından yazılan yazıların ve NetteSosyal.Com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitede yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği takdirde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.

NetteSosyal.Com’da yer alan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı online ya da offline mecralarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler baştan izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde online ya da offline mecralarda kesinlikle kullanılamaz.

NetteSosyal’den alıntı yaptığınız takdirde aşağıda yer alan şekliyle kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

Bu yazı NetteSosyal.Com‘dan alınmıştır.
Kaynak: NetteSosyal.Com
Kaynak: https://nettesosyal.com/bitminer-ile-bitcoin-biriktirme-buyuk-sistem/
Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için envercaglarbilisim@gmail.com adresinden veya İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_big_grid_1 sort=”random_posts” tdc_css=””][/vc_column][/vc_row]

Başa dön tuşu