BilişimE-Kitaplar

E-Kitap Okuma Programları Tüm Uzantılar

E-Kitap Okuma Programları Tüm Uzantılar

E-Kitap Okuma Programları e kitap programları okumak için indir
E-Kitap Okuma Programları

Merhaba kitap kurdu arkadaşlarım E-kitap uzantıları çalıştıracak programları detaylı olarak her formatta ve her platformda çalıştırabileceğiniz programları sizler ile paylaşmak istiyorum.

İndirmesi yüklemesi çok kolay vede hepsi tamamen ücretsizdir. İlk önce okumak istediğiniz E-kitabın uzantısını bilgisayarda iseniz ve açamadıysanız sağ tıklayarak uzantı koduna bakın .epup .pdf gibi uzantı isimleri yazacaktır. Telefonda iseniz üzerinde basılı tutarak ayrıntılardan öğrenebilirsiniz.

Okumak istediğiniz E-kitabın Uzantısını öğrendikten sonra yazımın devamında vereceğim uzantı isimlerine göre nerde okumak istiyorsanız o programı indiriniz.

İlk başta bilgisayarda okumak isteyen arkadaşlarım için platforma göre linkini yazıyorum tıklayıp kolay bir şekilde veyahut yanınızdaki birisinden kolayca yapmasını söyleyebilirsiniz.


Bilgisayar İçin Tarayıcıda Çalıştırma

Epub ve PDF için ;

Google Crome Tarayıcısını Kullanıyor İseniz google crome üzerinde eklenti yükleyerek okumanız mümkün. Yanlızca Epub ve PDF için link tıkla

Mozilla Tarayıcısını kullanıyor iseniz yine bir eklenti sayasinde okumak mümküm eklentiyi yüklemek için tıkla

şuanda hangi tarayıcıdan giriş yaptığınızı bilmiyorsanız tarayıcıyı kapatıp windows başlat arama tuşuyla crome veya mozilla yazıp açıp oradan sitemizi tekrar açıp linke tıklayın.


Bilgisayara uygulama yükleyerek Pdf uzantılı E-kitapları açma

Bilgisayara yükleyeceğiniz E-book açma okuma uygulamaları tarayıcı desteği veren uzantılardan daha sağlıklı bir şekilde tarayıcıya bağlı kalmadan açabilmenizi sağlamaktadır. Tavsiye olarak bilgisayarda leptopta eğer bir E-kitap okumak istiyorsanız bilgisayara kuracağınız bir uygulama ile daha sağlıklı ve verimli bir okuma deneyimi yaşayacaksınız.

indirmek için Tıkla direk inemeye başlayacaktır indikten sonra bilgisayara kurup Pdf uzantılı E-kitabınızı okumaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayara uygulama yükleyerek epub uzantılı E-kitapları açma okuma

yukarıda bahsetmiş olduğum konu bunun içinde geçerlidir direk indirme linkini veriyorum direk inmeye başlaycaktır. İndirmek için tıkla

Bilgisayara uygulama yükleyerek Mobi ve AZW3 uzantılı E-kitapları açma okuma

indirmek için tıkla

Bilgisayara uygulama yükleyerek Cbr uzantılı E-kitapları açma okuma

indirmek için tıkla site açıldıktan sonra işletim sisteminiz kaç bit ise 32 veya 64 uygunluğuna göre seçip download tuşuna basın.


Evet kitap kurtları şimdi tablet ve mobil platformuna geçiyorum. Öncelikle kullandığınız tabletin ve telefonun hangi işletim sistemi olduğunu öğreniyorsunuz şöyle pratik bir bilgi vermek gerekirse markası Apple ise ios işletim sistemi yüklüdür Samsung, Sony, Htc, nexus, ve LG ise Androiddir.

PDF ve EPUB uzantılı E-kitapları Androidde Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Google Play uygulamasına girerek Moon+ Reader yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Google Play Moon+ Reader yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

PDF ve EPUB uzantılı E-kitapları ios da Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Apple Store uygulamasına girerek Ebook Reader yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Apple Store Ebook Reader yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

Mobi ve AZW3 uzantılı E-kitapları Andoridde Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Google Play uygulamasına girerek Amazon Kindle yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Google Play Amazon Kindle yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

Mobi ve AZW3 uzantılı E-kitapları ios da Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Apple Store uygulamasına girerek Kindle – Read eBooks yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Apple Store Kindle – Read eBooks yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

CBR uzantılı E-kitapları Andoridde Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Google Play uygulamasına girerek Perfect Viewer yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Google Play Perfect Viewer yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

CBR uzantılı E-kitapları ios da Açma Okuma

tabletimizden veya telefonumuzdan Apple Store uygulamasına girerek Comics Plus yazıp aratıpta indirebilirsiniz vereceğim linkten tıklayarakta direk Apple Store Comics Plus yükleme sayfasına gidip yükle diyebilirsiniz indirme sayfasına gitmek için tıklayın.

Evet arkadaşlar sizlere yardımcı olmak istedim. E-Kitap Okuma Programları tek sayfada kaynak kaynak gezmeden buradan ulaşabilirsiniz.

Enver Çağlar

Wordpress Uzmanı - Bilim Tutkunu biriyim. Araştırma Yapar Sizlere Teknoloji ve Bilim Dünyasında neler olup bittiğini açıklamaya çalışırım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu